Nahrávam Udalosti

Priatelia,
pozývame vás v poradí na náš jedenásty „Večer Skvelých ľudí“ projektu www.skveliludia.sk , v roku 2019 na náš ôsmy a počas tejto jesene prvý. Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva každomesačne komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Každý z náš je v niečom SKVELÝ v niečom jedinečný a aj to je hlavnou myšlienkou nášho projektu. Preto každý z Vás dostáva počas nášho večera svoj vlastný priestor.

Tentokrát Vás čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy ?

Program večera:

? V prvej časti programu Vás vždy čaká hodnotná prednáška, workshop alebo vystúpenie odborníkov v danej oblasti alebo talkshow s inšpiratívnou osobnosťou.

? Prvou hosťkou nášho večera je Janka Lacková – Jana Lackova coaching, training, consulting, vyštudovaná psychologička, koučka a HR profesionál, ktorú od detstva zaujímali osudy ľudí, ich vzťahy a motívy správania. Rada je sprievodcom osobnostného rozvoja a hľadania individuálne najvhodnejšej cesty človeka. Aktuálne pôsobí v spoločnosti MVAcademy, ktorá sa venuje rozvoju ľudského potenciálu, náboru a poradenstvu. Janka sa zaoberá najmä HR poradenstvom, koučingom a školeniami.

Janka si pre nás pripravila vstup o tom ako ľudia hľadajú a nachádzajú svoje poslanie, svoju cestu… Ako to vníma zo svojej praxe headhuntera a kouča a tiež aká bola jej cesta.
Pripravila pre nás aj krátku exkurziu do spôsobov hľadania cesty, ktorú si bude môcť niekto vyskúšať na vlastnej koži. A dokonca má pre nás pripravené aj prekvapenie.

? Druhou hosťkou večera je Lucia Hrapková – Lucia Hrapko – Biznis Fotograf, lifestyle biznis fotografka, ktorá pomáha podnikateľom naštartovať svoj biznis pomocou efektívnej prezentácie svojich aktivít prostredníctvom fotiek na sociálnych sietiach.

Máte vlastný business a potrebujete sa prezentovať? Vyrábate produkty, ktoré sú rýchloobrátkovým tovarom a chcete ho ešte stihnúť ukázať svetu? Potrebujete fotky, ktoré bez námahy predávajú vaše produkty, vaše služby, fotografie vášho pracovného priestoru alebo Vás samotnú pre vaše sociálne siete a webové stránky? Ak ste si aspoň raz odpovedali áno, tak vás Luckin vstup určite zaujme! Prezradí Vám pár tipov a trikov, ako v pohodlí domova urobiť štýlové ilustračné fotky svojich produktov a tým zvýšiť ich predaj … a to s maximálnym výsledkom za minimálne náklady.

? V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky.

Partneri večera:

Siedma struna
?Pravidelne si tu môžete vychutnať hudobné vystúpenia, večery poézie či scénického a autorského čítania, ako aj diskusie s umeleckými tvorcami a ďalšími inšpiratívnymi osobnosťami, ktoré sa chcú podeliť o svoje životné príbehy. A takisto je otvorená každému návštevníkovi – ktokoľvek si v Siedmej strune môže vždy vziať do rúk gitaru alebo sadnúť si za klavír a zahrať i zaspievať svoje obľúbené piesne!

?Nás oslovil príbeh tejto kaviarne, mladý pár, ktorý premyslel všetko do najmenších detailov, čo sa odrazilo nielen v dizajne, ale aj celkovej veľmi štýlovej atmosfére kaviarne.

?Keďže na našich inšpirujúcich a networkingových Večeroch Skvelých ľudí hosťujú zaujímaví ľudia z rôznych oblastí, tak sme presvedčení, že tento kreatívny umelecký priestor bude skvelou pôdou pre nielen niektoré naše podujatia, ale aj pre nové inšpirácie, nápady i myšlienky.

Buď aj počas jesene opäť s nami:

? inšpiruješ sa, alebo môžeš Ty iných inšpirovať
? spoznaj ďalších skvelých ľudí, ako si Ty
? buď súčasťou podporného prostredia pre Tvoj rozvoj
? načerpaj energiu pre svoje aktivity
? ak chceš prezentuj sa a predstav svoje podnikanie alebo len networkuj a vytváraj si nové priateľstvá
? ži skvele, bav sa skvele, pracuj skvele, podnikaj skvele, vyzeraj skvele a cíť sa skvele aj Ty!

Ako to vyzeralo na našich predchádzajúcich večeroch?

Skvelí ľudia na Magio pláži počas júla
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/405593933497868/

Narodeninový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/122877748646432/

Vianočný Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/vl.2257838277873467/658419261227079/?type=1

Novoročný Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/344817509456127/

Februárový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/pg/skveliludia/photos/?tab=album&album_id=1599183880184405

Marcový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/vl.2257838277873467/2335937826690260/?type=1

Aprílový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/728778590558276/posts/1703414519761340/

Májový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/483277479110518/

PRIDAJ SA AJ TY K SKVELÝM ĽUĎOM a potvrď svoju účasť

  Predpredaj – vstupné 12 EUR do 07.10.2019 do 18.00 hod.
  Bežná cena – vstupné 18 EUR

  Chceš sa aj Ty so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom na našich eventoch prezentovať? Chcete sa stať našim partnerom? Chcete spolupracovať? Sme otvorení skvelým spoluprácam. Neváhajte nás kontaktovať projektskveliludia@gmail.com .

  Viac o nás na:
  Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia

  Skvelé žienky – životný štýl, krása a rozvoj žien

  Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom