Ing. Katarína Šprincová

autorka a zakladateľka projektu Skvelí ľudia a Skvelé žienky

„Všetky naše sny sa môžu splniť, preto som sa rozhodla pre to niečo robiť!“

Ing. Terézia Břeňová

spoluzakladateľka projektov Skvelí ľudia a Skvelé žienky

„Je pre mňa prirodzené ľuďom pomáhať, vidieť v nich výnimočnosť a zdieľať s nimi ich životné príbehy.“

Katarína Šprincová

Milujem život, svojich najbližších, skvelých ľudí, svoju prácu, kvalitné jedlo, caffe latte, orieškovú čokoládu, levandule, prechádzky pri mori a relax. Milujem, keď sa pri mojej práci stretávam s ľuďmi rôznych záujmov a profesií. Vždy ma fascinovalo nadšenie, vášeň a odhodlanosť tých ľudí, ktorí milujú to, čo robia, či už v rámci svojho rodinného života, či v rámci svojho osobného času, alebo v rámci svojej profesie. Je úplne jedno, či človek robí so všetkou svojou láskou obed pre priateľov či rodinu, alebo sa so všetkým nadšením venuje vo svojom voľnom čase svojmu obľúbenému športu alebo inému koníčku. Alebo sa s obrovskou vášňou a energiou venuje svojej práci, ktorá prináša úžitok a hodnotu celej spoločnosti.

Keď človek robí, čo ho baví a napĺňa, tak priam žiari a rozdáva pozitívnu energiu svojmu okoliu, vytvára pozitívne prostredie pre nás všetkých, a tým ovplyvňuje celú spoločnosť. Ja sama zo svojej skúsenosti viem, s akým spokojným pocitom zaspávam, keď sa mi niečo v ten deň podarí. A akú náladu a energiu dokážem v najbližších dňoch potom okolo seba rozdávať.

Preto som sa rozhodla všetkých týchto SKVELÝCH ĽUDÍ prepojiť a spojiť, aby sme spolu vytvárali skvelé priateľské a pracovné vzťahy, navzájom si pomáhali, podporovali sa, vzdelávali sa, rozvíjali sa a hlavne sa posúvali smerom k našim vytúženým cieľom a snom a túto cestu si aj vychutnávali.

Vaša Katuš

Terézia Břeňová

Som typ človeka, ktorý rád počúva a vníma. Je pre mňa prirodzené ľuďom pomáhať a nachádzať v nich výnimočnosť.

Práve z tohto dôvodu ma nadchla myšlienka, s ktorou ma oslovila moja dlhoročná priateľka Katka, a odvtedy sa spolupodieľam na realizácii všetkých našich aktivít.

Rovnováha vo všetkých oblastiach života mi prináša radosť a vnútorné naplnenie. Pre mňa je základom rodinná súdržnosť a porozumenie, ktoré mi dodávajú silu a energiu posúvať sa ďalej.

V projekte Skvelí ľudia sa sústreďujem na budovanie vzťahov a podieľam sa na vytváraní podporného a inšpiratívneho prostredia pre rozvoj všetkých skvelých ľudí, ktorí chcú od života viac.

Vaša Teruš

Ako to všetko začalo?

Všetko to začalo v roku 2014 spustením projektu Skvelé žienky – aktivity robené srdcom pre šťastie, spokojnosť a úspech žien <3. Za týmto projektom stáli tri nadšené žienky Janka Švandová, Katka Šprincová a Terka Břeňová.

V rámci tohoto projektu sme zorganizovali veľké množstvo babincov, kurzov, workshopov a akcií v oblasti osobného rozvoja, v oblasti kreativity, v oblasti krásy a v oblasti zdravého životného štýlu. Spolupodieľali sme sa na organizácii konferencií, festivalov a módnych prehliadok. A keďže časom sa aktivity rozšírili zo ženského publika na publikum mužské i ženské, tak prirodzený vývoj nám priniesol rozšírenie projektu Skvelé žienky na projekt Skvelí ľudia :).