Podujatia, kurzy a workshopy osobného rozvoja a zdravého životného štýlu

⇒ KURZY A WORKSHOPY ZDRAVÉHO DÝCHANIA

Chceme vám prinášať akcie zamerané na to, aby sme ŽILI SKVELE a CÍTILI SA SKVELE a preto sme v júni 2018 otvorili spoluprácu s Tinkou Penxovou, ktorá je tvorkyňa systému DeepEn, inšruktorka jógy a PortDeBras.

Zaujal nás jej životný príbeh ako objavila svoje poslanie, ako to všetko začalo a ako pomohla sebe a postupne aj ďalším jej priateľom a klientom tým, že ich učila správne dýchať. Ako viete dych je základom nášho života a celé fungovanie nášho organizmu stojí aj práve na ňom.

PREČO by ste mali využiť možnosť zúčastniť sa našich spoločných  workshopov DeepEn?

Cieľom DeepEn je naučiť ľudí zdravo dýchať a vďaka vlastnému dychu prežívať naplnený život.
Naučíme vás ako využiť svoj dych na maximum, ale i to ako dýchanie ovplyvňuje a pôsobí na jednotlivé oblasti Vášho života:

? Zdravie a fyzické telo – zvýšenie výkonnosti, zlepšenie hladiny energie v našom tele a jej udržiavanie v rovnováhe, práca na vnútornom stabilizačnom systéme, zlepšenie kondície, upevnenie zdravia, podpora zdravej činnosti nervového, srdcovo-cievneho i metabolického systému, pozítívne pôsobenie na dlhovekosť.
? Duševný rozvoj – zlepšenie koncentrácie, zvýšenie kreativity, schopnosť ovplyvňovať hladinu stresu a strachu, slúži ako výborný pomocník pri liečení závislostí, odstraňovaní emočných
blokov a tráum z minulosti, napomáha pri zvyšovaní sebavedomia a slúži ako výborná pomôcka pri sebaprijímaní a osobnostnom rozvoji.
?Duchovný rozmer – vplýva na prehlbenie meditácie a prijímanie i rozvíjanie svojho vnútorného sveta, posilňuje spojenie s božským, s našim vyšším ja, zvyšuje a prehlbuje povedomie, pomáha
objavovať a rozvíjať duchovné dary, dovoľuje plnohodnotnejšie prijímať život a prejavovať lásku i radosť.

⇒ FESTIVAL OSOBNÉHO ROZVOJA NA 100 % 

Projekt Skvelí ľudia je partnerom Festivalu NA 100% – najväčšej akcie osobného rozvoja na východnom Slovensku. Už štyri ročníky sme s nadšením podporovali túto skvelú udalosť, najprv s našim podprojektom Skvelé žienky. Už 3 roky sme súčasťou organizačného tímu ako dobrovoľníci, pretože súhlasíme s myšlienkou, že žiť treba vždy keď je to čo i len trochu možné „NA100%“. Za tie roky sme tu spoznali skutočne skvelých ľudí, ktorí milujú to, čo robia, plnia si svoje sny a sme jednoducho na jednej vlne.

Festival NA 100% je podujatie o tom, ako robiť prácu, ktorá je životným poslaním a byť pritom šťastný. Organizátori už štyri roky prinášajú na východné Slovensko zvučné mená podnikateľského sveta a duchovného rozvoja, aby odhalili svoje know-how. Okrem spíkrov je súčasťou festivalu aj koučovacia zóna, networkingová zóna, motivačné stánky, VIP večierok a množstvo ďalších prekvapení.

Reportáž s festivalu:

Buď aj Ty súčasťou tejto skvelej komunity a preži s nami najbližší ročník: http://www.nastopercent.sk

Zoznam dostupných kurzov