Dominika Škerková

redaktorka projektu Skvelí ľudia

„Každý si je strojcom svojho šťastia.“

Moje motto odráža život, ktorý žijem. Snažím sa robiť všetko, čo ma baví a napĺňa. Rada spoznávam nových ľudí, rada objavujem nové a zaujímavé veci a v neposlednom rade milujem písanie. Taktiež obľubujem čítanie kníh, ktoré rozvíjajú moju fantáziu a sú aj inšpiráciou na rôzne rozhovory s autormi alebo so skvelými ľuďmi.

Michal Čiernik

redaktor projektu Skvelí ľudia

„Vedomosti sú základom a zdrojom dobrého písania.“

Quintus Horatius Flaccus

Mladý študent žurnalistiky, ktorý rád sníva. Každý jeden deň žije naplno a pri každom väčšom rozhodnutí sa pozerá aj do budúcnosti. Svoje sny a predstavy veľmi rád dáva na papier v podobe všemožných príbehov z reálneho života, ale aj vo forme fantazijných príbehov. Jeho bujná fantázia občas prekvapí okrem jeho priateľov aj jeho samého.

Petronela Ambrušová

koordinátorka benefičných eventov

„Ak podávaš ruku jednému človeku, podávaš ju celému svetu.“
Židovské príslovie

Som obyčajný človek, ktorému stačí aj málo ku šťastiu. Milujem svoje dieťatko a rodinu, ktorá pre mňa znamená šťastie. Bohužiaľ šťastie nie je pre každého samozrejmosťou a preto si myslím, že ľudia by si mali pomáhať. Napĺňa ma pocit, keď dokážem vyčariť úsmev na tvárach iných ľudí. Mojím životným presvedčením je, že všetky veľké veci sa skladajú z ich malých súčasti.  Neodmietam podať pomocnú ruku komukoľvek, kto o ňu stojí.

Spoznajte zakladateľov projektu Skvelí ľudia