Nahrávam Udalosti
Priatelia,
po povinnej eventovej pauze pre Vás opäť organizujeme náš inšpiratívny a networkingový event.
Tak Vás s radosťou opäť pozývame na náš päťnásty „Večer Skvelých ľudí“ projektu www.skveliludia.sk. Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.
Každý z náš je v niečom SKVELÝ v niečom jedinečný a aj to je hlavnou myšlienkou nášho projektu. Preto každý z Vás dostáva počas nášho večera aj svoj vlastný priestor.
Tentokrát Vás čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy.
? V prvej časti programu Vás vždy čaká hodnotná prednáška, workshop alebo vystúpenie odborníkov v danej oblasti alebo talkshow s inšpiratívnou osobnosťou.
Tentokràt medzi nami privìtame Veroniku Boškovú, ktorá sa celý svoj profesný život venuje marketingu. Pomáha podnikateľom a firmám nastaviť marketingovú stratégiu, kreatívu a komunikáciu na rôznych platformách, špecializuje sa na online svet. Má obrovskú vášeň pre knihy a kreatívne kampane.
Veronika Bošková nám príde porozprávať o personal brandingu.
Ak máte pocit, že vás ostatní prehliadajú, možno vám chýba osobná značka v profesijnom živote. Je úplne jedno, či ste zamestnaný, freelancer na voľnej nohe, konzultujete alebo podnikáte. Self branding alebo osobná značka je niečo, čo nás odlišuje od ostatných. Máme ju všetci, aj keď si to možno neuvedomujeme. A všetci by sme si tú svoju mali budovať. Postupne a cielene.
A ako na to nám prezradí Veronika z agentúry Kremsa Digital so svojimi 10 tipmi ako vďaka osobnej značke nakopnúť svoje podnikanie.
Druhým hosťom večera je Martin Bohem z Martin Bohem and The Bohems. Martin Bohem je skvelý hudobník i skladateľ. A aj keď posledné obdobie neprialo práve umeleckým smerom, tak Martin je príkladom toho, že byť pracovne adaptabilný je v dnešnej dobe základom. Martin práve počas obdobia, keď sa nemohlo koncertovať rozšíril svoje pracovné aktivity ktorým sa venoval s nadšením a plnou energiou. Ako sa nevzdal počas pandémie a naopak rozšíril svoje smerovanie sa dozviete počas talkshow, kde ho vyspovedáme.
Príde nám nielen porozprávať čo mà nové, ale pripravuje spolu s nami pre vás výnimočné hudobné prekvapenie…
? V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady a prepájanie, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky a spolupráce.
Celým večerom Vás prevedie moderátorka večera Katarína Šprincová, zakladateľka projektu Skvelí ľudia.
Buď aj Ty s nami:
? inšpiruješ sa, alebo môžeš Ty iných inšpirovať
? spoznaj ďalších skvelých ľudí, ako si Ty
? buď súčasťou podporného prostredia pre Tvoj rozvoj
? načerpaj energiu pre svoje aktivity
? ak chceš prezentuj sa a predstav svoje podnikanie alebo len networkuj a vytváraj si nové priateľstvá
? ži skvele, bav sa skvele, pracuj skvele, podnikaj skvele, vyzeraj skvele a cíť sa skvele aj Ty!
Partneri nášho podujatia: www.laskafe.sk
Láskafé je novovzniknutá kaviareň so skvelou kávou a chutnými snackmi v príjemnom prostredí v centre Bratislavy.
Ako to vyzeralo na našich predchádzajúcich večeroch, ktoré sme pre Vás organizovali?
Skvelí ľudia na Magio pláži počas júla
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/405593933497868/

PRIDAJ SA AJ TY K SKVELÝM ĽUĎOM a potvrď svoju účasť

  Bežná cena – vstupné 18 EUR

  Predpredaj – vstupné 11 EUR do 18.7.2021

  Chceš sa aj Ty so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom na našich eventoch prezentovať? Chcete sa stať našim partnerom? Chcete spolupracovať? Sme otvorení skvelým spoluprácam. Neváhajte nás kontaktovať projektskveliludia@gmail.com .

  Viac o nás na:
  Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia

  Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom