Nahrávam Udalosti

Priatelia,
pozývame vás v poradí na náš deviaty „Večer Skvelých ľudí“ projektu Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia tentokrát v LETNEJ VERZII SKVELÍ ĽUDIA NA MAGIO PLÁŽI v spolupráci s Magio Pláž.

Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva každomesačne komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Každý z náš je v niečom SKVELÝ v niečom jedinečný a aj to je hlavnou myšlienkou nášho projektu.

Tentokrát Vás čaká večer na Magio pláži plný inšpiratívnych príbehov výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy ?

?Ako prvá sa o svoj inšpiratívny podnikateľský príbeh s nami podelí FoodLover.sk – Martina Grňová, ktorá je nielen víťazkou titulu Masterchef, ale aj majiteľkou vlastnej značky dobrôt Mandlove by Martina Grňová. Dokonca nedávno pribudla k jej aktivitám aj jej ďalšia srdcovka a to kaviareň Mandlove srdco v centre Bratislavy.

„Počas štúdia na MAT-FYZe som začala blogovať a aktívne sa venovať vareniu a pečeniu. Chcela som sa s ľudmi podeliť o moje skúsenosti a recepty. Po mesiacoch blogovania a záujme ľudi som začala viesť kurzy varenia. Čím ďalej tým viac som si bola istá, čomu sa chcem po škole venovať. A tak som sa po ukončení štúdia dala na podnikanie. Chceli sme do kaviarní priniesť naozaj výnimočné koláčiky z tých najlepších surovín. Keďže som to s gastronómiou myslela naozaj vážne a chcela som to dokázať aj svojmu okoliu. Prihlásila som sa do súťaže Masterchef. A vyhrala som ju. Víťazstvo v tejto show mi dodalo odvahu. Láska k jedlu mi pomohla splniť svoj sen.
A tak mandlove môžete nájsť vo svojej obľúbenej kaviarni alebo si ich objednať domov. Mandlove je pre mňa splnený sen.“

?Ďalší inšpiratívny podnikateľský príbeh nám predstavia Peter Švaral a Lucia Švaral, ktorí sú autori úspešného fitness portálu Fitshaker a vydavatelia obľúbených kníh Z Fitka do kuchyne a Fitness diár®

„Náš príbeh sa začal písať pred piatimi rokmi, kedy sme si určili víziu „Dosiahnuť aby každá žena pravidelne cvičila a zdravo sa stravovala“. Vďaka tejto myšlienke sme inšpirovali tisíce žien, ktoré zatúžili po zdravom a zvodnom tele, a tak denne pomocou nášho virtuálneho online fitka – fitshaker.sk cvičia doma v obývačke a premieňajú svoje sny do reality. Okrem načerpania kopy endorfínov šetria čas, peniaze a získavajú výsledky, na ktoré sú právom hrdé! Keďže zdravý životný štýl súvisí i so zdravým stravovaním, zaplnili sme stránky chutnými, výživnými a jednoduchými receptami pravidelne publikovanými nielen na Fitshaker blogu, ale i v našich kuchárskych knihách a špeciáloch Z FITKA DO KUCHYNE. Navyše každoročne náš vydávaný bestseller – FITNESS DIÁR®, pomáha ženám zorganizovať si svoj program a realizovať ich vytúžené sny. Pritom všetkom sme stále len na začiatku nášho veľkého cieľa …zmeniť svet k zdravšiemu a lepšiemu!“

?Do tretice príde medzi nás Provokin duo, ktoré tvorí mladý pár Katarina provokin a Miro Provokin Tréner so svojim umeleckým vystúpením.

„Sme párik umelcov, ktorí sa venujú viacerým umeleckým a pohybovým aktivitám. Tvoríme texty, básne, slogany, fotíme sa v originálnych nami vymyslených akro pózach, robíme akrobaticko-tanečné vystúpenia na súkromných i verejných podujatiach a vedieme kurzy PROVOKIN acro duo. Takmer celou našou tvorbou, ktorá pramení z našich životov, zistení a skúseností, preniká téma symbiózy mužsko-ženskej polarity.“

?Celým večerom nás prevedie moderátor Matej Zámečník, ktorý sa okrem moderovania a rečníctva venuje hlavne svojim environmentálnym projektom Nakresli si príbeh a Nezábudka a Divozel.

Letná verzia nášho večera bude výnimočná aj tým, že bude pod holým nebom v Magio bare pri pieskovej pláži s výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad samozrejme ako inak pri letnom drinku 🙂

Letné drinky, nápoje i občerstvenie je možné zakúpiť priamo v Magio bare a v ďalších foodstánkoch Magio pláže.

Vstup je zDARma 🙂

Ak sa medzi nás chystáš, potvrď svoju účasť vyplnením prihlasovacieho formulára tu:

Prihlásenie na Večer Skvelých ľudí na pláži:

  Ako to vyzeralo na našich predchádzajúcich večeroch?

  Narodeninový Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/skveliludia/videos/122877748646432/

  Vianočný Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/watch/?v=658419261227079

  Novoročný Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/skveliludia/videos/344817509456127/

  Februárový Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/pg/skveliludia/photos/?tab=album&album_id=1599183880184405

  Marcový Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/skveliludia/videos/vl.2257838277873467/2335937826690260/?type=1

  Aprílový Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/728778590558276/posts/1703414519761340/

  Májový Večer Skvelých ľudí
  https://www.facebook.com/skveliludia/videos/483277479110518/

  Chceš sa aj Ty so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom na našich eventoch prezentovať? Chcete sa stať našim partnerom? Chcete spolupracovať? Sme otvorení skvelým spoluprácam. Neváhajte nás kontaktovať projektskveliludia@gmail.com .

  Viac o nás na FB:
  Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia

  Ako účastník/účastníčka eventu „Večer Skvelých ľudí“ konaného na Magio pláži na Tyršovom nábreží v Bratislave beriem na vedomie, že svojou účasťou na tomto podujatí môže organizátor eventu – spoločnosť Skvelí ľudia, s. r. o., IČO 51 286 602 vyhotoviť fotografiu alebo video záznam zachytávajúci moju podobizeň a následne ju zverejniť na svojich internetových stránkach, sociálnych sieťach a v iných médiách. Organizátor zároveň prehlasuje, že bez súhlasu dotknutej osoby nebude zverejňovať ďalšie osobné údaje účastníkov.

  Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom