Nahrávam Udalosti

Priatelia,
keďže Vám chceme prinášať akcie zamerané na to, aby sme ŽILI SKVELE a CÍTILI SA SKVELE, otvorili sme spoluprácu s Tinkou Penxovou, ktorá je tvorkyňa systému DeepEn, inšruktorka jógy a PortDeBras.
#ziskvele #citsaskvele #skveliludia

Zaujal nás jej životný príbeh ako objavila svoje poslanie, ako to všetko začalo a ako pomohla sebe a postupne aj ďalším jej priateľom a klientom tým, že ich učila správne dýchať. Ako viete dych je základom nášho života a celé fungovanie nášho organizmu stojí aj práve na ňom.

A preto Vás pozývame už na tretí WORKSHOP V BRATISLAVE venovaný ZDRAVÉMU DÝCHANIU a jeho vplyvom na jednotlivé oblasti Vášho každodenného života.

PREČO by ste mali využiť možnosť zúčastniť sa workshopu DeepEn?

Cieľom DeepEn je naučiť ľudí zdravo dýchať a vďaka vlastnému dychu prežívať naplnený život.
Naučíme Vás ako využiť svoj dych na maximum, ale i to ako dýchanie ovplyvňuje a pôsobí na jednotlivé oblasti Vášho života:

? Zdravie a fyzické telo – zvýšenie výkonnosti, zlepšenie hladiny energie v našom tele a jej udržiavanie v rovnováhe, práca na vnútornom stabilizačnom systéme, zlepšenie kondície, upevnenie zdravia, podpora zdravej činnosti nervového, srdcovo-cievneho i metabolického systému, pozítívne pôsobenie na dlhovekosť.
? Duševný rozvoj – zlepšenie koncentrácie, zvýšenie kreativity, schopnosť ovplyvňovať hladinu stresu a strachu, slúži ako výborný pomocník pri liečení závislostí, odstraňovaní emočných
blokov a tráum z minulosti, napomáha pri zvyšovaní sebavedomia a slúži ako výborná pomôcka pri sebaprijímaní a osobnostnom rozvoji.
?Duchovný rozmer – vplýva na prehlbenie meditácie a prijímanie i rozvíjanie svojho vnútorného sveta, posilňuje spojenie s božským, s našim vyšším ja, zvyšuje a prehlbuje povedomie, pomáha
objavovať a rozvíjať duchovné dary, dovoľuje plnohodnotnejšie prijímať život a prejavovať lásku i radosť.

PROGRAM workshopu:
1. Prednáška na tému “PRVÝ NÁDYCH” spojená s cvičením “Spoznaj svoj dych”
2. Prednáška “Dych a jeho vplyv na jednotlivé oblasti nášho života alebo Prečo je dych
najväčším darom nášho života”.
3. Ukážka a praktizovanie techník vedomého dýchania
4. Meditácia
5. Ako ďalej…

Lektor:
Tina Penxová – tvorca systému DeepEn, inšruktorka jógy a PortDeBras
Cena: 30 €
Trvanie workshopu: cca. 3 hodiny.
Prihlasovanie: správou alebo na tel. č. 0903064142 alebo mailom projektskveliludia@gmail.com

Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom