Nahrávam Udalosti

Priatelia,

pozývame vás v poradí na náš piaty „Večer Skvelých ľudí“ projektu www.skveliludia.sk a v roku 2019 na náš druhý. Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Každý z náš je v niečom SKVELÝ, v niečom jedinečný a aj to je hlavnou myšlienkou nášho projektu. Preto každý z Vás dostáva počas nášho večera svoj vlastný priestor.

Tentokrát Vás čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy v slávnostnom novoročnom duchu ?

V projekte #skveliludiask pozývame na naše eventy aj ľudí, ktorých sme spoznali počas našej podnikateľskej cesty a ktorí nás môžu inšpirovať svojim spôsobom života či prácou, ktorú robia srdcom.
#ziskvele.

A preto sú našimi hosťami inšpiratívneho a networkingového večera v prvej časti programu skvelí ľudia:

? Ivet Tomášková,
jedinečná vždy usmiata mladá žienka, plná optimizmu a s chuťou robiť osvetu ako zlepšiť postoj k životu.

V decembri 2016 rozbehla facebookovú stránku „Som Idealista“, kde sa jej podarilo virálnym obsahom zasiahnuť 5 miliónov ľudí už v priebehu prvých 2 týždňov. Som Idealista je motivačná stránka s citátmi, ktorá je už známa na celom Slovensku a stala sa z nej úspešná značka. Okrem stránky pribudla aj úspešná komunitná skupina, knihy Som idealista a motivačný kalendár.

Ivet je aj zakladateľkou Festivalu osobného rozvoja NA 100% – vôbec prvej akcie tohto druhu na východnom Slovensku. Tento festival zorganizovala, keď mala len 18 rokov – ešte predtým, než vôbec zmaturovala. Už vtedy na ňom vystúpili známe mená ako Peter Sasín, Andy Winson či Tomi Kid Kovács. Na prvý ročník NA 100% – najlepšie akcie osobného rozvoja prišlo vyše 120 účastníkov, na druhý už dvojnásobok. V tomto období pripravuje s ďalšími šikovnými ľuďmi z tímu 5. ročník festivalu NA 100% v Košiciach. www.na100percent.sk

Ivet vyštudovala herectvo, kde bola vedená slovenskými špičkami vo svojich oboroch. Aktuálne sa venuje aj divadlu a spevu. Toto všetko ju naučilo, že v každom projekte musí byť v prvom rade prítomné srdce, dobrí ľudia a skutočný zámer urobiť niečo pre spoločnosť.

? Petra Ragas,
energická, aktívna aktuálne čerstvá mamina malého zázračika žije v dvoch svetoch.

V dospeláckom, kde smeruje energiu pri organizovaní konferencií, workshopov, seminárov, festivalov a celkovo osobnému rozvoju pre mládež a dospelých.
Sila rozvoja – workshopy, kurzy, akcie pre všetkých

V detskom svete, alebo vo svete rodičov, ktorým záleží na tom, aby mali v rodine balans. Aby deti vedeli o osobnom rozvoji a rozvíjali sa zároveň s rodičmi a nevznikala tak priepasť v ich komunikácii. Pretože ako hovorí: „Komunikácia je umenie, najmä s milovanou osobou!“
Rozumieme deťom – rodina, vzťahy, komunikácia

Na náš event nám príde predstaviť Festival NA100%, kde patrí Petra medzi hlavných organizátorov. Festival sa chystá už na jar a preto nám prezradí aj spolu so zakladateľkou Ivet, čo všetko pre nás majú pripravené a hlavne čo, to obnáša zorganizovať takéto veľké a zaujímavé podujatie.

Partneri eventu:
postupne odkryjeme ďalších partnerov i sprievodný program ?

V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky.

Zabezpečený je aj pitný režim, malé občerstvenie a hlavne spoločnosť skvelých ľudí 🙂

Buď 21.2. určite s nami:
? inšpiruješ sa, alebo môžeš Ty iných inšpirovať
? spoznaj ďalších skvelých ľudí, ako si Ty
? buď súčasťou podporného prostredia pre Tvoj rozvoj
? načerpaj energiu pre svoje aktivity
? ak chceš prezentuj sa a predstav svoje podnikanie alebo len networkuj a vytváraj si nové priateľstvá
? ži skvele, bav sa skvele, pracuj skvele, podnikaj skvele, vyzeraj skvele a cíť sa skvele aj Ty!

Ako to vyzeralo na našich predchádzajúcich večeroch?

Narodeninový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/122877748646432/

Vianočný večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/watch/?v=658419261227079

Novoročný Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/344817509456127/

Vstupné 12 EUR do 11. 02. 2019
Vstupné 15 EUR do 18. 02. 2019
Vstupné 18 EUR do 21. 02. 2019

PRIDAJ SA AJ TY K SKVELÝM ĽUĎOM a potvrď svoju účasť odoslaním registračného formulára tu:

Prihlásenie

    Chceš sa aj Ty so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom na našich eventoch prezentovať? Chcete sa stať našim partnerom? Chcete spolupracovať? Sme otvorení skvelým spoluprácam. Neváhajte nás kontaktovať projektskveliludia@gmail.com .

    Viac o nás nájdete aj na facebooku:
    Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia
    Skvelé žienky – životný štýl, krása a rozvoj žien

    Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom