Nahrávam Udalosti

Priatelia,
pozývame vás v poradí na náš štvrtý „Večer Skvelých ľudí“ projektu www.skveliludia.sk a v roku 2019 náš prvý. Na evente #vecerskvelychludi sa stretáva komunita ľudí, ktorí robia to, čo milujú, prepájajú sa, vzdelávajú, rozvíjajú, vzájomne sa podporujú, pomáhajú si a zdieľajú svoje skúsenosti a príbehy zo života.

Každý z náš je v niečom SKVELÝ, v niečom jedinečný a aj to je hlavnou myšlienkou nášho projektu. Preto každý z Vás dostáva počas nášho večera svoj vlastný priestor.

Tentokrát Vás čaká večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu, prekvapení a zábavy v slávnostnom novoročnom duchu ?

V projekte #skveliludiask pozývame na naše eventy ľudí aj z oblasti podnikania, aby sme naštartovali a rozvíjali naše podnikanie, či iné pracovné aktivity #podnikajskvele. Taktiež pozývame aj odborníkov z oblasti osobného rozvoja a zdravého životného štýlu #ziskvele. A preto sú našimi hosťami novoročného stretnutia v prvej časti programu:

? Martin Prodaj z Koučing, tréningy a školenia pre firmy, ktorý je lektor soft skills. Lektor osobnostných a rozvojových kurzov. Kouč, prednášateľ, internetový podnikateľ, copywriter, video bloger, podcaster, autor. Má za sebou mnoho projektov (rozvojových ale aj biznisových) a viac ako 22 rokov skúseností, pri ktorých pomáhal jednotlivcom, firmám aj veľkým organizáciám.

Martin, https://www.martinprodaj.sk nám ponúkne na stretnutí svoje skúsenosti vo forme prednášky a porozpráva o nastavovaní cieľov, čo je pre mnohých z nás otázka ktorou sa zaoberáme práve v začiatku nového roka.

?Tina Penxová z DeepEn – centrum zdravého dýchania, ktorá je majiteľkou DeepEn – centra zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy. Miluje prácu s ľuďmi. Jej poslaním je umožniť každému človeku žiť naplnený a zdravý život. Učí ľudí zdravo dýchať i to, ako si udržať zdravé držanie tela, či pokojnú myseľ. K téme zdravého dýchania ju priniesla vlastná potreba „nadýchnuť sa dosýtosti“. Ako dieťa bola liečená na bronchiálnu astmu, v neskoršom veku si prešla skúsenosťou panických záchvatov. Vďaka dychovým cvičeniam dokázala prekonať astmu, vnútornú nerovnováhu a naučila sa zvládať stres i zvýšiť si výkonnosť.

Tina, https://deepen.sk nám v našej talkshow porozpráva svoj príbeh ako sa k svojej jedinečnej práci dostala a má pre náš aj niekoľko tipov ako naštartovať zdravý rok 2019.

Partneri eventu:
postupne odkryjeme ďalších partnerov i sprievodný program ?

V druhej časti programu vás čaká bohatý networking, kde si účastníci vymieňajú skúsenosti, informácie a kontakty a budujú vzájomnú dôveru. Taktiež tu vzniká priestor pre nápady, pretože pri diskusiách ľudí z rôznych odborov často vznikajú aj nové myšlienky.

Zabezpečený je aj pitný režim, malé občerstvenie a hlavne spoločnosť skvelých ľudí 🙂

Buď 24.1. určite s nami:
? inšpiruješ sa, alebo môžeš Ty iných inšpirovať
? spoznaj ďalších skvelých ľudí, ako si Ty
? buď súčasťou podporného prostredia pre Tvoj rozvoj
? načerpaj energiu pre svoje aktivity
? ak chceš prezentuj sa a predstav svoje podnikanie alebo len networkuj a vytváraj si nové priateľstvá
? ži skvele, bav sa skvele, pracuj skvele, podnikaj skvele, vyzeraj skvele a cíť sa skvele aj Ty!

Ako to vyzeralo na našich predchádzajúcich večeroch?

Narodeninový Večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/skveliludia/videos/122877748646432/

Vianočný večer Skvelých ľudí
https://www.facebook.com/watch/?v=658419261227079

Vstupné 12 EUR do 13. 01. 2019 vrátane občerstvenia
Vstupné 15 EUR do 18. 01. 2019 vrátane občerstvenia
Vstupné 18 EUR do 22. 01. 2019 vrátane občerstvenia

PRIDAJ SA AJ TY K SKVELÝM ĽUĎOM a potvrď svoju účasť správou na našej FB stránke Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia alebo odoslaním registračného formulára tu:

Registračný formulár

    Chceš sa aj Ty so svojou prácou/projektom/záľubou/životným štýlom na našich eventoch prezentovať? Chcete sa stať našim partnerom? Chcete spolupracovať? Sme otvorení skvelým spoluprácam. Neváhajte nás kontaktovať projektskveliludia@gmail.com .

    Páčil sa ti článok? Odporuč ho aj priateľom