Ani sme sa nenazdali a projekt Skvelí ľudia oslávili svoj prvý rok. Za tých 12 mesiacov a za predchádzajúce tri roky projektu Skvelé žienky, projekty prešli rôznymi oťukávaniami, úspechmi, či naopak omylmi. Ako sa hovorí: Začiatok býva najťažší. No aj napriek tomu projekt Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia pretrval a oslavu prvého roka projektu o ľuďoch pre ľudí sme si užili plnými dúškami.

Začiatok dobrý, všetko dobré

Na začiatku vždy musí stáť zodpovedná osoba a tejto úlohy sa chopili naše skvelé zakladateľky Katka a Terka. Oslava sa konala v multifunkčnom priestore kaviarne Monsters Cafe and Bar v Bratislave. Úvod patril predstaveniu hostí, ktorí sa nebáli otvorene rozprávať o svojich podnikateľských aktivitách a projektoch. Celým večerom nás sprevádzal moderátor Matej Zámečník. Po úvodnom predstavení hostí nasledovalo predstavenie projektu Skvelí ľudia, kde nechýbala prezentácia o projekte a celej ceste, ako to všetko začalo, doplnená o fotografie, ktoré nie raz vyčarili úsmev na tvárach hostí.

Po predstavení projektu nasledoval prípitok s vynikajúcim vínom Terézia, ktorý sa nezaobišiel bez slzičiek šťastia. Prítomní hostia si s radosťou pripili na prvý rok od spustenia projektu Skvelých ľudí. Po prípitku nasledovalo prekvapenie – nádherná a chutná torta od šikovnej a skvelej žienky Eriky Polakovičovej, ktorá, si dovolím povedať, chutila každému.

Networking, oslava a kopu zábavy

Po oficiálnej časti Večera Skvelých ľudí nasledovala voľná debata, kde sa všetci hostia mohli navzájom spoznať, predstaviť svoje projekty a navzájom si poradiť v oblasti podnikania. Nechýbal ani video-odkaz, ktorý ste mohli zanechať všetkých skvelým ľuďom, alebo ako odkaz pre zakladateľky Skvelých ľudí – Katku a Terku. Tento skvelý odkaz bol nahrávaný pri narodeninovej fotostene, kde nechýbala nádherná veľká jednotka s rekvizitami a priniesla všetkým veľa zábavy. Pre túto prácu si  Katka vybrala Jána Zoričáka z Golden Star Video, ktorý sa postaral o nádherné video z Večera Skvelých ľudí.

O fotografie sa postaral Marián Dekan, ktorý svojim milým a zábavným prístupom docielil, že na žiadnej fotke nie je vidieť zamračenú tvár. A prečo by aj, veď Večer Skvelých ľudí dopadol na jedničku.

Poďakovanie patrí aj Saške Košťálovej, ktorej elegantná dekorácia zdobila priestor narodeninovej oslavy Večera Skvelých ľudí, ako inak vo farbe projektu – vo fialovej . Jej krásne výtvory môžete nájsť na heartware.sk

O darčeky pre hostí sa postarala Katka Sedláková, ktorá prostredníctvom svojho čarovného magazínu  Dream and Live, ktorý je o snívaní, plnení snov a inšpiráciách preniesla toto posolstvo medzi nás.

Ak ste tento event nestihli, nezúfajte. Ďalším v poradí je Vianočný Večer Skvelých ľudí, na ktorý ste všetci srdečne vítaný!

Fotogalériu z narodeninovej oslavy Večera Skvelých ľudí nájdete aj na našej facebookovej stránke.