Aj vy milujete Vianoce ako my? My sme sa ich už v decembri nevedeli dočkať a preto náš tretí Večer skvelých ľudí nemohol byť iný, než vianočný.

Áno, presne tak. Tretí a zároveň posledný večer skvelých ľudí v tomto roku sa niesol vo vianočnej atmosfére. Opäť sme sa mohli stretnúť v bratislavskom multifunkčnom podniku Monsters café and Bar. Atmosféra bola úžasná, nechýbali ani starí známi hostia. Samozrejme, pribudli aj noví, ktorých atmosféra večera úplne očarila.

Inšpiratívne príbehy nemohli chýbať už od začiatku

Na začiatku hostí privítal Paolo Markovič, ktorí celý vianočný Večer skvelých ľudí moderoval. Samozrejme, ani tentokrát sme nevynechali úžasných, inšpiratívnych a skvelých hostí. Na začiatok nám prišla porozprávať inšpirujúci príbeh Ľubica Nosčáková s dcérou Hankou, ktorá bola nominovaná na detský čin roka. A veru bolo čo počúvať.

Tentokrát si pre nás pripravili zakladateľky projektu Katka a Terka aj prekvapenie, v podobe hudobného hosťa – Martina Bohema z Martin Bohem and The Bohems. Ten si pre nás pripravil zaujímavé skladby, ktoré vyčarili úsmev na tvári nejedného hosťa. Priznal sa, že texty piesní vznikli z jeho životných situácií a preto sú také autentické.

Po hudobnej vložke nasledovalo ďalšie prekvapenie – tombola. Hostia si mohli odniesť domov krásne darčeky, ktoré do súťaže venovali Akadémia Osobného Rastu, Rebel Fashion, Ľubica Nosčáková, Alenka Zemanová, Martin Bohem, Sila rozvoja – workshopy, kurzy, akcie pre všetkých, Do.bodky, Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia a Petronela Ambrušová.

Atmosféra, na ktorú sa nezabúda

Skvelí ľudia, inšpiratívni hostia, šikovní partneri podujatia

Hostia sa mohli vyfotografovať pri nádhernom vianočnom stromčeku, ktorý dotváral úžasnú vianočnú atmosféru. Nechýbali ani naše  fialové tabuľky, ktoré neodmysliteľne patria k večeru skvelých ľudí. Či ide o prvý, alebo posledný v tomto roku.

Na záver by sme radi poďakovali všetkým, ktorí prispeli svojou troškou k nezabudnuteľnému večeru.  Skvelí ľudia, inšpiratívni hostia, šikovní partneri podujatia, hudobné prekvapenie, bohatý program, vianočné darčeky, vianočné koláčiky, horúci punč,občerstvenie, tombola, súťaže, fotenie pri stromčeku a networking vytvorili úžasnú predvianočnú atmosféru.

Paolo Markovič ďakujeme za moderovanie a sprevádzanie nás programom počas celého večera. Alexandra Košťálová z heartware.sk ďakujeme za pomoc príprave osobných darčekov pre našich hostí i účastníkov. Katarína Sedláková z Dream & live ďakujeme za luxusné magazíny pre našich účastníkov. Renáta Černayová z Photo Ataner ďakujeme za fotenie nášho eventu.  Viera Vaverčáková ďakujeme za vynikajúce vianočné koláčiky a pečivo. Boli ste všetci skvelí 🙂

 

 

Fotografie z vianočného večera skvelých ľudí si môžeš pozrieť TU.

Týmto vianočným večerom nekončíme, ale v roku 2019 pokračujeme s našimi inšpiratívnymi a networkingovými večermi každý mesiac.  Ak by ste radi strávili pár nezabudnuteľných chvíľ Večera skvelých ľudí, prihlášku na ďalší event nájdete TU.