Každý z nás to určite pozná. Vianoce sa blížia závratnou rýchlosťou a ty nestíhaš nakupovať vianočné darčeky. Či už si zaneprázdnený alebo len nemáš žiadny nápad, nezúfaj. Po  prečítaní tohto článku ti už darček chýbať nebude. 

1. Daruj kúsok zdravia

Doprajte sebe a svojim blízkym zdravie, pokoj a vnútornú rovnováhu nielen počas Vianoc! DeepEn – centrum zdravého dýchania vám prináša darčekové poukážky na kurzy a konzultácie venované zdravému vedomému dýchaniu a vedomej práci s telom, dušou a mysľou. Zdravé dýchanie je absolútny základ pre správnu funkčnosť našich buniek, orgánov, svalov, ale i mysle. Zvyšuje hladinu životnej energie, prináša vitalitu, duševnú i fyzickú pohodu. Ovplyvňuje náš každodenný život i celkové zdravie. Nadýchnite sa života alebo  venujte zdravie tým, ktorí vám za to stoja.

2. Daruj krásu

To, ako sa cítime má vplyv na naše vyžarovanie, ovplyvňuje to našu náladu a tým aj vzťahy či kariéru.

Aj preto je náš tip darovať poukážku na kurzy budovania imidžu, ktoré vám umožnia poodhaliť tajomstvo moderného vzhľadu.  Naučíte sa všetko hravo zvládať sami a hneď sa budete cítiť skvele a aj vyzerať skvele. Môžete si vybrať z variant kurzov: Základné techniky líčenia, účesová tvorba, či farebná typológia, kde sa naučíte do akých farieb sa obliekať a v ktorých zažiarite počas každej príležitosti. Kurzy sú vedené skúsenou a úspešnou lektorkou imidžu Mgr. art. Ľudmilou Piptovou, absolútnou víťazkou súťaže „Vizážista roka“ 2011, 2012 a 2016. V tomto roku opäť získala na tejto prestížnej súťaži významné ocenenie. Článok s Ľudkou si môžete prečítať TU.

Každý z nás chce byť upravený, štýlový a sebavedomý.

Obľúbené kurzy budú prebiehať v inšpiratívnom prostredí vzdelávacieho salónika Centrum Vital Spa, ktorý je zariadený vo francúzskom štýle v krásnom prostredí blízko Bratislavského hradu.

 

3. Daruj originálny darček

Čím potešiť na Vianoce?

Z toho sa mi hlava moce.

Je to problém malý ako trieska.

S darčekmi od heartware.sk.

 

Natrite to nudným darčekom! Čím? No predsa nožom.

S ručne gravírovaným nožom s vtipným nápisom od značky heartware si každý s chuťou natrie čerstvý chrumkavý chlebík. Na výber máte rôzne príbory s originálnymi nápismi, alebo gravírovaním na želanie.

Príbory máme aj v detskej veľkosti. Trvácna nehrdzavejúca oceľ odolá aj fyzikálnym pokusom tých najmenších výskumníkov, či príbor naozaj zakaždým dopadne na zem.

4. Daruj inšpiráciu

Daruj vstupenku na skvelý spoločenský večer podľa jedinečného konceptu. Počas večer si vychutnáš talkshow s výnimočnými osobnosťami z oblasti osobné rozvoja, umenia, či z podnikateľského sveta. Okrem hlavného programu Ťa čaká aj množstvo prekvapení, zábavy, hodnotného networkingu, chutného občerstvenia a inšpirácií.

Buď súčasťou tohto večera, kde sa inšpiruješ alebo môžeš ty iných inšpirovať.

A prečo ešte zažiť tento večer s nami?

  • spoznáš ďalších skvelých ľudí, ako si Ty,
  • budeš súčasťou podporného prostredia pre Tvoj rozvoj,
  • načerpáš energiu pre svoje aktivity,
  • ak chceš prezentuj sa a predstav svoje podnikanie alebo len networkuj a vytváraj si nové priateľstvá.

Jednoducho – ži skvele, bav sa skvele, pracuj skvele, podnikaj skvele, vyzeraj skvele a cíť sa skvele aj Ty!

5. Daruj darček na ktorý sa nezabúda

Darujte si čas pre seba alebo svojich najbližších. Zážitok, na ktorý sa nezabúda. Darček, z ktorého budete mať tie najkrajšie hmatateľné spomienky.. Fotenie pre radosť je Katkinou vášňou už viac ako 7 rokov a vždy sa snaží o to, aby sa ľudia k spoločne nafoteným fotkám vracali s láskou, radosťou a úsmevom na tvári.. Či už potrebujete profesionálne fotky pre svoj biznis alebo si chcete „len“ urobiť radosť peknými vkusnými potrétmi, na ktorých vynikne vaša prirodzená krása, či zvečniť spoločné chvíle so svojím partnerom, rodinkou, plné lásky a šťastných úsmevov. Fotky pre radosť sú tá pravá voľba pre vás.