Aj v januári sme mali možnosť opäť sa stretnúť na štvrtom a v roku 2019 prvom Večeri Skvelých ľudí. Nechýbali známe tváre, ktoré tento event pravidelne navštevujú, ale aj nové, ktoré mohli zažiť inšpiratívny večer plný zaujímavých hostí.

Keďže sa snažíme robiť každý večer iný, zaujímavý a osobitý, pre tento krát sme sa ho rozhodli urobiť v štýle ŽI SKVELE. Čo to znamená? Znamená to večierok zameraný na naše vnútorné ja. Aby sa každý človek mohol cítiť vyrovnane a stojaci nohami pevne na zemi.

Tentokrát, hneď na úvod sme Vás privítali novoročným prípitkom a darčekom vo forme motivačného zošita. A preto večer plný výnimočných ľudí, bohatého programu, networkingu a zábavy v slávnostnom novoročnom duchu mohol začať. V projekte #skveliludiask pozývame na naše eventy ľudí z oblasti zdravého životného štýlu #ziskvele a aj z oblasti podnikania, aby sme naštartovali a rozvíjali naše podnikanie, či iné pracovné aktivity #podnikajskvele

Hostia, ktorí ŽIJÚ SKVELE

Prvým hosťom večera bol lektor, kouč a podnikateľ Martin Prodaj, ktorý vďaka 23 ročným skúsenostiam dokázal pomôcť mnohým podnikateľom rozvíjať a nadobúdať nové zručnosti a skúsenosti v oblasti podnikania. Jeho prednáška obsahovala užitočné informácie, z ktorých veľa začínajúcich podnikateľov čerpá inšpiráciu. Ďalej nám ponúkol na stretnutí svoje skúsenosti vo forme prednášky a porozprával o nastavovaní cieľov, čo je pre mnohých z nás otázka, ktorou sa zaoberáme práve v začiatku nového roka.

„Dnes som sa konečne po pár mesiacoch konania tejto akcie zúčastnila aj ja! Lístok som si kupovala hneď ako prvá a hneď som si zabookovala termín do diára. Na začiatku sme sa dozvedeli niečo o správnom nastavení cieľov od Martin Prodaj Coaching&Consulting (i keď o cieľoch som už toho počula naozaj veľa, aj tak mi niečo dokliklo), napísala na našu stránku účastníčka Linda.

Druhým hosťom, alebo skôr hosťkou bola Tina Penxová z DeepEn – centrum zdravého dýchania, ktorá je majiteľkou DeepEn – centra zdravého dýchania a vnútornej rovnováhy. Miluje prácu s ľuďmi. Jej poslaním je umožniť každému človeku žiť naplnený a zdravý život. Učí ľudí zdravo dýchať i to, ako si udržať zdravé držanie tela, či pokojnú myseľ. K téme zdravého dýchania ju priniesla vlastná potreba „nadýchnuť sa dosýtosti“. Ako dieťa bola liečená na bronchiálnu astmu, v neskoršom veku si prešla skúsenosťou panických záchvatov. Vďaka dychovým cvičeniam dokázala prekonať astmu, vnútornú nerovnováhu a naučila sa zvládať stres i zvýšiť si výkonnosť.

Tina nám v našej talkshow porozprávala svoj príbeh ako sa k svojej jedinečnej práci dostala a pripravila si pre nás aj dychové cvičenie.

Odozva, ktorá nás neskutočne teší

Reakcie na Novoročný večer Skvelých ľudí na seba nenechali dlho čakať a nás nesmierne teší, že aj v tento uponáhľanej dobe si človek nájde čas sám pre seba a chce ŽIŤ SKVELO

Malá ochutnávka z Večera Skvelých ľudí, ktorú nám zdokumentoval partner eventu Ján Zoričák z Golden Star Video.

 

Veľká vďaka patrí našej zakladateľke a skvelej žienke Katke Šprincovej, ktorá celý event moderovala, spoluzakladateľke projektu Terke Břeňovej za skvelé Víno Terézia a partnerom večierka Marian Dekan fotograf – fotografie a Golden Star Video.

Ďakujeme!

Ak si zvedavý, čo nás čaká nabudúce, prihlás sa TU a zistíš, že komunita Skvelých ľudí je jednoducho SKVELÁ. Sleduj nás aj na facebookovej stránke Skvelí ľudia – inšpirácie, podpora a sebarealizácia a nenechaj si ujsť novinky, súťaže a množstvo užitočných informácií.

 

Galéria fotografií